maandag 12 oktober 2026

Klusdag en serviceteam

Begin november hebben we rond de Jozefkerk een jaarlijkse ‘KLUSDAG’. Doe je ook mee?

Allerlei klussen rond de Jozefkerk, 7 november vanaf 9 uur ’s morgens. Met een gezamenlijke maaltijd om een uur of vijf. Uiteraard wordt ook voor een lunch gezorgd. We doen veel, maar we ontmoeten ook elkaar. Een echte dag van SAMEN !

Als je mee wil doen, laat het ons weten! De inschrijving is geopend. Geef je op na de zondagsmis bij ons klusteam of meld je aan op: samen.lambertus.helmond@gmail.com.


NIEUW: SERVICETEAM

Maar het hele jaar door zijn er dingen te doen. Ook kunnen we SAMEN dingen aanpakken en dat niet alleen aan de priesters of enkelen over te laten. Want parochie zijn is iets van gezamenlijkheid of het is er niet!

Het is een ‘serviceteam’, d.w.z. dienstbaarheid aan de gemeenschap. Dat is vooral rond de Jozefkerk omdat daar het meeste te doen is. Maar ter ondersteuning van de groepen op de andere locaties kan het team ook dienstbaar zijn.

Het serviceteam vormt zo de schakel tussen parochianen en pastores, zodat die zich volledig op hun pastorale taken kunnen richten.

Alles wat er nodig is, van het voorbereiden van de liturgische tijden, tot onderhoud en reparatie, het bijhouden van voorraden, of de coördinatie van diverse werkzaamheden, wordt door dit team opgepakt, uitgevoerd of gedelegeerd aan vrijwilligers die met het team samen werken. 

  • Wie zijn er lid van het serviceteam?
  • Hoe kunt u in contact komen met het serviceteam?
  • Welke vacatures zijn er voor vrijwilligerstaken?